Керамічна черепиця

Керамічна черепиця від виробника з доставкою

Черепиця - якісний, екологічний, перевірений часом покрівельний матеріал. Завдяки високій міцності і відмінному зовнішньому вигляду такий тип покрівлі вважається практично довговічним: висока міцність і стійкість до зносу гарантує довготривалу експлуатацію без необхідності ремонту або заміни.

Купити керамічну черепицю за найкращою ціною пропонує інтернет-магазин «F-Klinker». Прямі поставки від провідних компаній-виробників дозволяють нам встановлювати найбільш вигідні умови і для своїх клієнтів. Так, у нас натуральна черепиця доступна в самих різних варіантах колірного забарвлення, з різним покриттям і чудовими технічними характеристиками. Ознайомитися з нашими офертами ви можете, відкривши онлайн-каталог на сайті інтернет-магазину.Наш асортимент

Для виготовлення керамічної черепиці використовуються натуральні матеріали: тугоплавка глина і вода. Готова суміш формується і випікається при екстремально високих температурах, після чого набуває свою остаточну міцність і забарвлення. Завдяки постійно розвиваються технологій на сьогоднішній день виробники створюють різні моделі. А тому в нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати і купити глиняну черепицю в найкращому варіанті - як за формою, так і за характеристиками:

 • Хвильова;
 • Двофазна;
 • Монастирська;
 • Бобровий хвіст;
 • Грросс;
 • Толедо.

Вартість керамічної черепиці визначається модельним рядом, форматом і типом фактури. Вона може бути глазурованою, натуральної або ангобірованной. Будь-який з представлених нами варіантів керамочерепіца в Києві дозволяє красиво оформити покрівлю будь-якої будівлі, надавши йому закінчений вигляд і архітектурну вишуканість.

Переваги матеріалу

Черепиця на дах ціна якої є досить привабливою, якщо замовляти її у нас оптовими партіями, відрізняється бездоганними експлуатаційними характеристиками. Зокрема, перевагами виробів служать:

 • Найвища міцність матеріалу за рахунок відсутності пор;
 • Округлені краю і наявність спеціального замка, що виключають потрапляння води під покрівлю;
 • Низький рівень шуму під час дощів;
 • Стійкість до впливу механічних, атмосферних і інших чинників;
 • Вигідна ціна покрівлі керамічної черепиці.

З огляду на, що ви робите фінансове вкладення в довгостроковій перспективі, купити глиняну черепицю в нашому інтернет-магазині пропонується за найкращими цінами в Києві та Україні. Доставка також здійснюється по всій країні.Щоб оформити замовлення необхідної кількості виробів, зв'яжіться з нами через онлайн-форму на сайті або за номером телефону. Після уточнення всіх деталей замовлення ми приступаємо до його формування і безпосередній відправленні. Так, протягом максимально короткого часу ви отримаєте натуральну черепицю та інші супутні матеріали у зазначеній кількості, в цілості й схоронності. Для поставок подібних виробів ми використовуємо власний авто і вантажопідйомний транспорт, за рахунок чого економимо на залученні сторонніх технічних засобів. Це, в свою чергу, позитивно позначається на формуванні остаточної вартості глиняної черепиці.

З компанією «F-Klinker» будувати легко - важливо знати, як економити!