Підвіконники з клінкеру

Підвіконня з клінкеру

Клінкерна підвіконня - високоякісний будівельний матеріал, який має відмінні технічні характеристики і володіє великим асортиментом кольорів, форм, і розмірів.

При будівництві житлових будинків, офісних центрів, та в принципі будь-яких споруд мають віконні прорізи застосовують підвіконня з різних матеріалів. Як правило, найбільш часто використовують дешеві нічим непримітні металеві підвіконня, які йдуть комплектом з вікнами.

Ми пропонуємо вам змінити розуміння якісного будівництва і сучасного дизайну, використовуйте замість дешевих некрасивих металевих або пластикових підвіконня з клінкеру. Так це матеріал не дешевий, але подумайте про те, що ви отримуєте! Чудовий зовнішній вигляд вікон вашого будинку, повна гармонія і поєднання зовнішньої обробки будинку, і закінчений вигляд віконних прорізів, клінкерна підвіконня - це "вічний" матеріал, він не вимагає практично ніякого догляду, він міцний, екологічний, зовні і тактильно дуже приємний.

Компанія «Фасад & Клінкер» пропонує вам купити клінкерну підвіконня за дуже вигідними цінами в Києві та по області.


 

Основні показники клінкерної підвіконня:

- Морозостійкість більше 100 циклів
- Водопоглинання менше 2%
- Висока міцність
- Простота монтажу
- Довговічність

Варто відзначити, що підвіконники з клінкеру застосовують не тільки за прямим призначенням, а й досить часто вони використовуються в якості забірних елементів. У нас на сайті великий асортимент даного будівельного матеріалу, ми доклали багато зусиль що б забезпечити практично будь-які смаки та побажання наших покупців. У нашому магазині зібрані підвіконня як зі звичайним матовим покриттям таки і унікальні мають інгібувати покриття.Купити підвіконня клінкерна у нас на сайті ви можете дуже легко, просто внесіть обраний товар в корзину і залиште свої контактні дані для уточнення місця і часу доставки. Якщо у вас виникли питання або вам складно визначити підвіконня, який серії вам вибрати, звертайтеся до наших фахівців, вони проконсультують вас з будь-якого питання і допоможуть з вибором клінкерної підвіконня.