Композитна черепиця

Композитна черепиця: що це, особливості застосування, де купити в Києві з доставкою

Композитна черепиця являє собою окрему групу листових покрівельних матеріалів, які використовуються для облаштування дахів різного ступеня складності. За рахунок наявності декількох шарів і сталевого підстави виходить своєрідний симбіоз металевої та бітумної черепиці. При цьому експлуатаційні характеристики, як і ціна композитної черепиці, вище в порівнянні з аналогічними матеріалами.На сьогоднішній день композитна металочерепиця є одним з найбільш затребуваних покрівельних матеріалів в Україні, так як чудово поєднує в собі високу якість, хороші експлуатаційні характеристики і доступну вартість. Модельні лінійки, представлені інтернет-магазином «F-Klinker», орієнтовані на клієнтів з різним бюджетом, а тому у нас ви знайдете все, що цікавлять вас матеріали, замовити які ви зможете з прямою доставкою на ваш об'єкт.

Технічні особливості та структура

Композитна покрівля складається з декількох шарів:

 1. Основа - це лист товщиною 0,3-0,9мм, виконаний з високоміцної сталі;
 2. З кожного боку сталевий лист покритий шаром алюмоцинка,
 3. Наступний шар - акрилова грунтовка, яка використовується для забезпечення захисту металу від корозії і пожежної безпеки (матеріал здатний витримувати вплив відкритого полум'я);
 4. На лицьову сторону нанесена клейка основа і гранульований базальт. Він може бути різного відтінку і відмінно витримує різні деструктивні дії;
 5. Самий верхній шар являє собою акрилову глазур - безбарвне покриття, завдяки якому композитна черепиця здатна самоочищатися від вологи, талого снігу і пилу.

Де застосовується композит

Купити композитну черепицю можна як для приватного домобудівництва, так і для комерційного. Матеріал відмінною підійде для облаштування покрівлі котеджів, будинків, господарських блоків, козирків і навісів. Крім того, листові вироби прекрасно підходять для використання на дахах зі складними конфігураціями, які характерні для будівель і споруд з певної історичної / архітектурною цінністю.

Переваги матеріалу

Композитна черепиця в Києві та інших регіонах України є одним з найбільш популярних покрівельних матеріалів, тому як має певні переваги. Перш за все, це:

 • Мала питома вага листів, завдяки чому немає необхідності в облаштуванні кроквяної системи, отже, це вигідно і з економічної точки зору;
 • Тривалий термін експлуатації - дах з композитної черепиці прослужить близько п'яти десятиліть, а то і більше;
 • Можливість кріплення виробів на вже наявне покриття;
 • Стійкість до вітрам, дощу та інших атмосферних факторів;
 • Низький рівень шуму;
 • Стійкість до деформації;
 • Екологічність і пожежна безпека.Дізнатися скільки коштує композитна черепиця в Україні можна, скориставшись онлайн-підказками від інтернет-магазину «F-Klinker». Крім самих прийнятних цін, ми пропонуємо продукти виняткової якості від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. Головна економічна складова - доступна ціна - визначається переважно розміром виробів і опціями прямий доставки з заводу-виготовлювача.

Для наших клієнтів ми пропонуємо індивідуальні оферти: продаж композитної металочерепиці здійснюється в форматі онлайн, що виключає необхідність довгого пошуку потрібного товару. Все, що вам потрібно, є у нас. Замовте композит за вигідною ціною з доставкою по Києву і всій Україні, і ви отримаєте найкращий покрівельний матеріал по самій вигідною ціною.