Травертин

Травертин: нове слово в дизайнерській справі або як розумно купити натуральний камінь в Україні

Травертин - камінь, що нагадує одночасно вапняк і мармур і використовуваний для облицювання різних архітектурних та інтер'єрних елементів. Матеріал відрізняється помірно пухкої фактурою, при цьому високу міцність і піддатливість в обробці. Також для травертину, фото якого ви можете побачити в галереї інтернет-магазину «F-Klinker», характерні переважно світлі відтінки. А тому такі облицювальні вироби стануть відмінним варіантом при оформленні «легких» інтер'єрів, як в житлових, так і в офісних приміщеннях.


Купити травертин в Києві за низькою ціною з доставкою пропонує наша компанія. В інтернет-магазині «F-Klinker» представлені найкращі екземпляри цього облицювального матеріалу, що представляють не тільки вітчизняні, але деякі зарубіжні бренди. Ціна каменю травертин, запропонована нашою компанією, вигідно відрізняється від аналогічних пропозицій на ринку, тому як ми напряму співпрацюємо з заводами-виробниками, а за рахунок прямих поставок матеріалу не застосовуємо великий націнки.

Переваги травертину в сучасній архітектурі

В умовах постійно зростаючого попиту на будівельному ринку одним з головних принципів забудовників залишається зведення якісних, стійких, енергоефективних і, звичайно ж, красивих будівель. Як і кладки стіновий матеріал, облицювальні вироби також мають велике значення. Так, якщо ви вибрали травертин для фасаду та ціна вас влаштовує, підкреслимо його переваги:

  • Висока міцність і стійкість на знос: вироби з травертину каменю для облицювання досить складно подряпати або розколоти;
  • Довговічність: за рахунок пористості камінь не стирається, зберігаючи свій первозданний вигляд довгий час;
  • Стійкість до деформації: вироби з цього каменю не схильні до дії температурних перепадів, їх структурна цілісність ніяк не порушується;
  • Вологостійкість: навіть при наявності пір, волога не проникає всередину структури каменю;
  • Доступна ціна плитки травертин: в нашому інтернет-магазині ви знайдете найкращі пропозиції як по вартості, так і за якістю облицювальних виробів.

Пропонована нами продукція дозволить вам створити ексклюзивний стиль в інтер'єрі вашого будинку за порівняно малі кошти. Розрахувати загальну ціну і необхідний обсяг травертину мармур вам допоможуть наші оператори.


«F-Klinker»: найкращі пропозиції за найкращою ціною в Києві і Україні

Щоб купити травертин натуральний камінь, вам не потрібно довго шукати: все що вам потрібно, є в нашому інтернет-магазині. Ознайомитися з нашими офертами ви можете, відкривши онлайн каталог, де міститься опис і вказується ціна каменю травертин. Вартість плитки визначається наступними факторами:

  • Коефіцієнтами структурної щільності матеріалу;
  • Родовище, де здійснювався видобуток каменю;
  • Бренд-виробник;
  • Кольорова палітра, фактурність і малюнок;
  • Методика, яка застосовувалася для обробки каменю.

Купити травертин в нашому інтернет-магазині ви зможете і з доставкою - як по Києву, так і по всій території України. Ми обслуговуємо як роздрібних, так і оптових клієнтів, пропонуючи їм найкращі варіанти матеріалу. Завдяки ретельно спланованої логістики та наявності власного автотранспорту доставити і розвантажити матеріал в будь-якій точці країни для нас не складе труднощів. До виконання замовлення ми приступаємо відразу ж після його затвердження. Тому вам не доведеться дуже довго чекати - ми привеземо облицювальний камінь і будь-які інші будматеріали на ваш об'єкт швидко і надійно.

Наша компанія налаштована на довгострокову співпрацю з усіма своїми клієнтами. Будьте в курсі подій і вибирайте завжди тільки краще!