Елементи паркану

Елементи забору

Реалізація індивідуальних ідей в оформленні прибудинкової території багато в чому залежить про використання якісних матеріалів. Зокрема, облаштування огорож вимагає особливого підходу, так як визначає не тільки естетичність, але і безпеку домовласників. У цьому контексті інтернет-магазин «F-Klinker» пропонує купити елементи огорожі в різних колірних і конструкційних варіаціях, за найкращою в Києві ціною з доставкою.

Елементи забору є пустотілі блоки з легкого бетону, виконані в різних розмірах і колірній палітрі, що дозволяє створювати красиву мозаїку або оригінальний малюнок. У нашому інтернет-магазині є в наявності декоративні елементи огорожі самих різних форм і розмірів, що нагадують по фактурі натуральний камінь і схожі за своїми характеристиками. Відмінна якість і вигідна ціна гарантуються.Відмінні риси виробів

В інтернет-магазині компанії «F-Klinker» ви можете вибрати накривним елементи для забору від вітчизняних і європейських виробників за вигідною ціною. Завдяки своїм унікальним естетичним характеристикам і високій якості матеріал дозволяє створювати красиві композиції як всередині свого двору, так і за його межами - з зовнішнього боку.

Перевагами виробів служать:

  • Висока міцність і стійкість до стирання;
  • Мала питома вага виробів за рахунок наявності добре спланованих пустот;
  • Естетика накривного елементів, що надає завершальний вид всієї огороджувальної конструкції;
  • Водотривкість;
  • Великий вибір конфігурацій і кольорів;
  • Вигідна ціна елементів огорожі.

Основною функцією таких виробів є забезпечення захисту стовпів і всієї забірної конструкції від попадання вологи, яка при надлишку може стати одним з факторів, що сприяють руйнуванню огорожі. З пропонованої нами продукцією така ймовірність виключена!

Технологія виробництва

Клінкерні елементи огорожі виробляються з бетону, який заливається в спеціальні форми заздалегідь обраної конфігурації. У його склад входить цемент, кварцовий пісок, вода, фарбувальні пігменти для додання потрібного кольору і модифікуючих добавок. Після затвердіння розчину вироби набувають свою остаточну міцність, складуються в палети і поставляються на пункти реалізації.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете продукти, ідеально відповідні ваш смак і естетичним перевагам. Вся представлена нами продукція декоративних прикрас бетонних для забору сертифікована атестованими лабораторіями і відповідає міжнародним стандартам якості і екологічної безпеки.Скільки коштують елементи для забору

Наша компанія здійснює продаж декоративних елементів для парканів з урахуванням сучасних споживчих запитів. Крім того, ми беремо до уваги і фінансові можливості наших клієнтів, а тому наші пропозиції доступні покупцям різного достатку. А якщо брати до уваги можливість доставки виробів на ваш об'єкт, незалежно від замовленого кількості, вигідність здійснення покупки очевидна!

Щоб оформити замовлення, додайте в корзину цікавить вас і необхідну кількість, після чого зверніться за запропонованій формі заявки. Після її заповнення з вами зв'яжеться оператор інтернет-магазину для уточнення деталей. Як тільки замовлення буде підтверджено, працівники нашої компанії візьмуться за його виконання, і ви отримаєте замовлені вироби в точно обумовлений час, в цілості й схоронності.