Плитка ручного формування

Плитка ручного формування від компанії «F-Klinker»: важливо знати, як виглядає якість!

Плитка ручного формування - це екологічно чистий і зовні привабливий облицювальний матеріал, при виробництві якого використовується суглинок і деякі сорти тугоплавкой сланцевої глини. Особливістю виробничого процесу є отримання унікальної фактури за рахунок ручного розподілу маси сировини за формами. Завдяки цьому керамічна плитка ручної роботи відрізняється від аналогічних продуктів естетичністю і підвищеної експлуатаційної стійкістю.

Купити плитку під цеглу за вигідною ціною в Києві з доставкою по Україні пропонує наша компанія. В інтернет-магазині «F-Klinker» ця продукція представлена кількома модельними лініями від відомих виробників клінкеру в нашій країні і за її межами. А тому ви без зусиль знайдете потрібний вам продукт, а ми готові гарантувати його якість і швидку доставку.


Специфіка виробництва та застосування

Клінкерна плитка ручного формування виробляється виключно з природних матеріалів, без додавання будь-яких хімічних речовин і барвників. Певні відтінки виробів досягаються за рахунок мінерального складу сировинної маси і температури випікання. В результаті кожен зразок в будь-який лінійці має індивідуальний малюнок і оригінальну фактуру. Саме за це цінується плитка під старовину: її використовують для облицювання стін і підлог поверхонь, арок, невеликих архітектурних композицій, для мощення доріжок і невеликих прибудинкових майданчиків.

До того ж, не варто забувати і про експлуатаційні властивості плитки ручної роботи. Матеріал відрізняється наступними властивостями:

  • Високими характеристиками міцності;
  • Жорсткістю і зносостійкість;
  • Довговічністю;
  • Оригінальним дизайном.

Ще один фактор, який відрізняє клінкерну плитку ручного формування - ціна. У нашому інтернет-магазині до встановлення вартості на клінкерні вироби підходять максимально відповідально. Для нас важливо, щоб реалізована нами продукція була доступна кожному покупцеві, а тому при формуванні ціни на фасадну плитку ручного формування ми враховуємо заявлені виробником параметри і технічні характеристики виробів, що представляється модельний ряд, призначення матеріалу і замовляється вами обсяг.


Де купити облицювальну плитку ручного формування

Сьогодні облицювальна плитка під цеглу стала ще доступнішою рядовим споживачам. Крім вигідною вартості, наша компанія також пропонує зручну доставку виробів, незалежно від замовленого обсягу - у нас є вся необхідна автопогрузочная техніка. Ми обслуговуємо клієнтів по всій території України, пропонуючи виключно якісну продукцію. Додаткову консультацію наших експертів і оформити замовлення ви можете, скориставшись спеціальною формою на сайті або зв'язавшись з нами по телефону.