Керамічні блоки

Керамічні блоки Porotherm: акцент на якість

Керамічні блоки Porotherm купити в Києві, які пропонує наша компанія, виробляються концерном Wienerberger з використанням потужності 27 заводів, які розташовані в різних країнах Європи. Результатом більш ніж двохсотлітніх технологічних розробок є будівельно-кладочний матеріал високої якості, що широко використовується в приватному та комерційному будівництві.

Купити блоки Porotherm за доступною ціною оптом та в роздріб з доставкою пропонує наша компанія «F-Klinker». Ознайомитись з асортиментом доступних моделей та додаткових елементів ви можете у каталозі нашого інтернет-магазину. Відвантаження керамічних виробів здійснюється зі складу фірми, без залучення сторонніх ресурсів. Це заощаджує ваш час та кошти.


Відмінні риси блоків Поротерм

Порізовані блоки Porotherm – це кладочні вироби, що поєднують у собі властивості керамічної цегли та найкращі теплотехнічні та технологічні характеристики. Від звичайної цегли поротерм також відрізняється великими габаритами та специфічною формою – ці параметри були доведені до ідеалу з метою збільшення швидкості та якості кладки.

Ще один секрет керамоблоку Поротерм криється у високій пористості самого «тіла» будівельного блоку. Це досягається шляхом додавання до сирої глинистої маси деревної стружки. У процесі випалу ця стружка вигоряє, але в її місці формуються закупорені пори. Така структура сприяє зменшенню коефіцієнта теплопровідності та одночасному покращенню теплоізоляційних властивостей будівельного матеріалу. Крім цього, для конструкції керамічного блоку Поротерм характерна наявність внутрішніх щілинних порожнин, які також покращують теплоізоляційні властивості виробів. А ребристі боки і великі розміри дозволяють зводити кладку швидко, з мінімальною витратою розчину кладки.

Переваги матеріалу

Купити блоки Porotherm Вінербергер у нашому інтернет-магазині вигідно, перш за все, через доступну вартість самого матеріалу та зручну доставку. Крім того, блоки porotherm популярні з кількох причин:

 • Надають необмежені можливості проектування будівель – за допомогою цього матеріалу можна виконувати архітектурні завдання будь-якої складності;
 • Економічні у використанні – за рахунок збільшених габаритів та спочатку закладених теплоізоляційних властивостей такий матеріал дозволяє суттєво економити на складах кладок та теплоізоляції;
 • Високою міцністю та малою питомою вагою;
 • Чудовою тепло та звукоізоляцією;
 • Високим рівнем пожежної безпеки та вогнестійкості.

Завдяки використанню у виготовленні блоків Porotherm виключно натуральних компонентів готові вироби повністю екологічні.


-


Пропонований асортимент

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені різні моделі керамоблоку porotherm . Ціна варіює залежно від габаритів виробів, їхнього функціонального призначення (для зовнішніх або внутрішніх стін), конструктивних особливостей.

У нас ви можете купити блоки Porotherm:

 • Блоки для зовнішніх та самонесучих стін, для яких не потрібно додаткового утеплення;
 • Блоки для зовнішніх стінових конструкцій та внутрішніх несучих стін;
 • Вироби для облаштування міжкімнатних перегородок;
 • Половинчасті та кутові блоки, що використовуються як додаткові елементи при зведенні конструкцій.
 • Цегла ручного формування, для облицювання та декорування стін.
 • Широкий вибір кольорів та видів композитної черепиці.

Щоб замовити матеріал оптом чи в роздріб, заповніть просту форму на сайті із зазначенням контактних даних та адреси доставки або зв'яжіться по телефону з нашим менеджером. Завдяки наявності власного автотранспорту та прямим постачанням будівельного матеріалу від виробника ми гарантуємо своїм клієнтам максимально швидку доставку керамічного блоку porotherm , а також висококласне обслуговування та найбільш доступні ціни.