Клінкерна бруківка

Клінкерна бруківка від компанії «F-Klinker»

Якщо ви вирішили купити клінкерну тротуарну плитку, інтернет-магазин «F-Klinker» пропонує широкий асортимент цієї продукції за найкращими цінами в Україні. Ми працюємо з відомими в країні і Європі брендами-виробниками, а тому гарантуємо високу якість наших товарів і їх швидку доставку на ваш об'єкт.


Що являє собою матеріал?

Бруківка - це вироби з високою міцністю, що використовуються для мощення доріг, тротуарів, площ і прибудинкових територій. Крім красивого зовнішнього вигляду, клінкерна бруківка відрізняється зносостійкістю, не стирається і не втрачає з часом свої характеристики.

Для виготовлення тротуарної бруківки використовується тільки натуральна сировина. Після замісу вироби формуються і випікаються в печі при дуже високій температурі. В результаті термічної обробки бруски набувають свої остаточні властивості. В процесі експлуатації бруківка  яку ми вам пропонуємо в інтернет-магазині, відмінно вписується в будь-яку ландшафтну композицію, а за рахунок відносно невеликих розмірів дозволяє естетично обігравати навіть найскладніші конфігурації.

Ціна бруківки в інтернет-магазині «F-Klinker» варіює залежно від обраного вами модельного ряду, кількості виробів, їх фактури, фізико-механічних характеристик.Чому так популярна клінкерна бруківка?

Перш за все, клінкерна бруківка - це міцний, довговічний матеріал, здатний витримувати великі навантаження. Також матеріал не деформується при впливі різних атмосферних чинників, не стирається і не розколюється при падінні важких предметів. До основних переваг клінкерної бруківки відносяться:

  • Морозостійкість;
  • Висока міцність;
  • Низький рівень водопоглинання;
  • Протиковзкі властивості;
  • Хімічна інертність - вироби несприйнятливі до лугів і кислот;
  • Зносостійкість.

Порівнявши всі перераховані вище характеристики і скільки коштує клінкерна бруківка в нашому інтернет-магазині, ви зможете зробити правильний вибір: на користь високоякісного матеріалу, доступного за вигідною ціною з доставкою по Києву і всій Україні.

Пропоновані варіанти


В інтернет-магазині «F-Klinker» клінкерна бруківка доступна в широкій гамі фактур і забарвлень. А тому у нас ви зможете підібрати найкращий варіант для оформлення потрібної території. Найпопулярнішими є вироби квадратної і прямокутної форми.

Що ж стосується кольору - палітра не обмежується натуральним цегляним кольором! У нашому каталозі представлені широкий діапазон кольорів - від білого і жовтого до темно-коричневого і навіть чорного. А наші фахівці готові вам запропонувати варіанти, що оптимально підходять для виконання поставлених завдань і не обтяжує надто ваш бюджет. Вартість бруківки в нашій компанії з урахуванням доставки є привабливою, як для оптових, так і для роздрібних покупців.Щоб оформити замовлення необхідної кількості матеріал і виробів потрібного формату, пропонуємо вам скористатися онлайн-формою на сайті інтернет-магазину або зв'язатися з нашим менеджером по телефону. Вся інформація, що цікавить вас доступна в простому і зрозумілому форматі, а кожне замовлення виконується нашими працівниками в індивідуальному порядку, швидко, якісно, з дотриманням всіх правил безпеки.

При виконанні замовлень ми використовуємо свій автотранспорт, що дозволяє ефективно вирішити питання про доставку клінкерної бруківки на будь-яку адресу, незалежно від місця розташування об'єкта клієнта. Цей же фактор позитивно відбивається і на кінцевій вартості матеріалу - економія очевидна! Переконатися в вигідності наших пропозицій ви можете, відвідавши наш інтернет-магазин.