Клінкерна цегла

Клінкерна цегла: визначення, особливості, переваги покупки в компанії «F-Klinker»

Клінкерна цегла - це сучасний оздоблювальний матеріал, який використовується для облицювання самих різних поверхонь, як всередині, так і зовні будівлі. Своєю популярністю вироби зобов'язані високій міцності і чудовій естетиці пропонованих нині фактур. Так, купити клінкерну цеглу в Україні за найкращими цінами ви можете в компанії «F-Klinker», що пропонує не тільки широкий асортимент цього матеріалу, але і найбільш вигідні умови доставки клінкеру по всій території нашої країни.

Особливості виготовлення

Для виготовлення клінкера використовується спеціальна тугоплавка (сланцева) глина. При замісі з водою і іншими натуральними компонентами виходить пластична маса, яка формується в вироби заданої форми і конфігурації. Після спікання при екстремально високій температурі матеріал зазнає змін у структурній композиції, набуваючи остаточну міцність.


Відмінними властивостями клінкерної цегли, купити в Києві який пропонує інтернет-магазин «F-Klinker», є:

  • Високий ступінь щільності;
  • Відсутність порожнин і сторонніх включень;
  • Стійкість до великих перепадів температур;
  • Стійкість до стирання і деформації;
  • 100% екологічність - до складу виробів входять компоненти виключно природного походження.

Завдяки цим характеристикам клінкерна облицювальна цегла повністю задовольняє як експлуатаційні, так і естетичні вимоги сучасних забудовників.

Використання клінкеру. Особливості ціноутворення та бренди

До вирішення купити клінкерну цеглу більшість українських споживача приходять досить грунтовно. Адже крім привабливого естетичного вигляду, цей матеріал має і свої особливості, що виділяють його на тлі інших облицювальних продуктів. Так, клінкер, пропонований в асортименті компанією «F-Klinker», застосовується для облицювання фасадів будівель, вхідних груп, цокольних частин різних будівель, при створенні різних архітектурних композицій і облаштуванні інтер'єру. Також слід зазначити чудові теплоізоляційні характеристики клінкерних виробів. А тому, враховуючи всі ці переваги, цілком зрозумілою є більш висока ціна клінкеру.

Однак, тісно співпрацюючи з виробниками і постачальниками матеріалу на міжнародному рівні, компанія «F-Klinker» пропонує своїм клієнтам найбільш конкурентну вартість. Так, ціна клінкерної цегли визначається типом продукту, найменуванням бренду-виробника, фактурою і розмірами виробів. У нашому каталозі запропонована цегла від вітчизняних і європейських виробників. А тому ми відповідаємо за високу якість і безпеку реалізованих нами товарів.

Переваги матеріалу

Клінкерний фасад виглядає дорого, красиво, стильно, безпечно. Це досягається завдяки постійно покращуваною технологією виготовлення і використанням добірної сировини. Виходячи з усього вище сказаного, слід зазначити наступні переваги і аргументи, чому варто купити клінкерну цеглу:

  • Висока міцність;
  • Чудові тепло і звукоізоляційні характеристики;
  • Морозостійкість і морозостійкість;
  • Несприйнятливість до хімічно активних речовин, природних факторів і механічного впливу;
  • Простота в догляді і екологічність.

До того ж, в нашому інтернет-магазині ви можете купити клінкер в найрізноманітніших варіантах форм і забарвлень.

Опція доставки клінкерних виробів доступна клієнтам нашого інтернет-магазину по всій території України. Оформити замовлення можна, скориставшись онлайн-формою на сайті компанії або зателефонувавши за вказаним номером телефону. Ми доставимо клінкерну цеглу в точно зазначений клієнтом час і місце, а ви зможете приступити до облицювальних робіт в розрахункові терміни.