Клінкерна плитка

Клінкерна плитка Feldhaus: продукція, гідна визнання

Feldhaus Klinker – це лінійка будівельних матеріалів, що виробляються німецьким концерном з використанням передових технологій та обладнання. Продукція призначається для обробки фасадів та мощення доріг. Для українського споживача клінкерна плитка Feldhaus стала еталоном якості, безпеки та доступності. Ціна плитки клінкерної в Києві може відрізнятися, проте наш інтернет-магазин знає всі потреби та враховує фінансові можливості своїх покупців, а тому ми пропонуємо найбільш конкурентну вартість на всі моделі клінкеру вказаного бренду.

Виготовлення та розповсюдження

Виробнича база Фельдхаусу знаходиться в Німеччині. Основною сировиною для виготовлення клінкеру є сланцева глина, яка видобувається у місцевих кар'єрах. Після замішування з водою маса пропускається через екструдер і формуються сирі вироби, які на наступному етапі піддаються випалу печі при екстремально високій температурі. У процесі такої обробки волога випаровується, а структура цегли або бруківки стає щільною, набирає остаточної міцності.

Якщо ви вирішили красиво оформити фасад свого будинку або ефектно облаштувати прибудинкову територію, пропонуємо купити клінкерну плитку в нашому інтернет-магазині. Клінкерна бруківка Фельдхаус відрізняється високою міцністю, стійкістю до зовнішніх агресивних факторів та механічних впливів, не деформується та не втрачає початкової естетики.Що ми пропонуємо

У нашому інтернет-магазині «F-Klinker» Feldhaus klinker купити можна у багатій палітрі колірних відтінків, у різних модельних варіаціях та формах. Проте основним є розподіл продукції на такі категорії:

  • Клінкерна бруківка Feldhaus – матеріал призначений для мощення доріг та тротуарів, садових доріжок та площ; вироби витримують великі вагові навантаження, не вбирають атмосферну вологу та відрізняються довговічністю;
  • Фасадна клінкерна плитка Feldhaus klinker – вироби призначені для обробки різних поверхонь як усередині, так і зовні будівлі; можуть бути застосовані як декоративне облицювання фасадів.

Також у нас ви можете купити клінкерну плитку Feldhaus із двома видами поверхонь:

  • Неглазурована – така плитка відрізняється природною текстурою і зовні схожа на натуральний камінь;
  • Глазурована – вироби мають глянсове покриття.

Ціна клінкерної плитки Feldhaus klinker залежить від типу виробів, їх фактури, габаритів та техніко-експлуатаційних характеристик.Як замовити? Якість, доставка, ціни

Якщо ви вирішили урізноманітнити інтер'єр або екстер'єр вашого будинку, при цьому ви бажаєте і заощадити, наша компанія - це надійний партнер, який готовий вам запропонувати лише найкращі продукти за найкращою ціною. Так, у нашому каталозі представлена ​​плитка клінкерна, плитка ручного формування в Києві за ціною, що вигідно відрізняється від інших пропозицій на ринку. До того ж, якщо ви не маєте в своєму розпорядженні власного транспорту для перевезення будівельних матеріалів і вантажів, ми здійснимо доставку клінкеру на вказану вами адресу максимально оперативно і надійно. Відвантаження клінкерних виробів здійснюється зі складу підприємства, без посередників.

Щоб оформити покупку, зайдіть на сайт нашої компанії «F-Klinker», виберіть потрібний продукт та потрібну кількість, заповніть контактні дані. Після підтвердження замовлення у нашого оператора вам залишиться лише дочекатися доставки матеріалу на об'єкті і здійснити оплату зручним для вас способом.