Клінкерна плитка

Клінкерна плитка : продукція, гідна визнання

Це лінійка будівельних матеріалів, що виробляються концерном з використанням передових технологій та обладнання. Продукція призначається для обробки фасадів . Для українського споживача клінкерна плитка стала еталоном якості, безпеки та доступності. Ціна плитки клінкерної в Києві може відрізнятися, проте наш інтернет-магазин знає всі потреби та враховує фінансові можливості своїх покупців, а тому ми пропонуємо найбільш конкурентну вартість на всі моделі клінкеру вказаного бренду.

Виготовлення та розповсюдження

Виробнича база знаходиться в Європі. Основною сировиною для виготовлення клінкеру є сланцева глина, яка видобувається у місцевих кар'єрах. Після замішування з водою маса пропускається через екструдер і формуються сирі вироби, які на наступному етапі піддаються випалу печі при екстремально високій температурі. У процесі такої обробки волога випаровується, а структура цегли або бруківки стає щільною, набирає остаточної міцності.

Якщо ви вирішили красиво оформити фасад свого будинку або ефектно облаштувати прибудинкову територію, пропонуємо купити клінкерну плитку в нашому інтернет-магазині. Клінкерна плитка  відрізняється високою міцністю, стійкістю до зовнішніх агресивних факторів та механічних впливів, не деформується та не втрачає початкової естетики.Що ми пропонуємо

У нашому інтернет-магазині «F-Klinker»  купити плитку можна у багатій палітрі колірних відтінків, у різних модельних варіаціях та формах. Проте основним є розподіл продукції на такі категорії:

  • Фасадна клінкерна плитка  – вироби призначені для обробки різних поверхонь як усередині, так і зовні будівлі; можуть бути застосовані як декоративне облицювання фасадів.

Також у нас ви можете купити клінкерну плитку із двома видами поверхонь:

  • Неглазурована – така плитка відрізняється природною текстурою і зовні схожа на натуральний камінь;
  • Глазурована – вироби мають глянсове покриття.

Ціна клінкерної плитки  залежить від типу виробів, їх фактури, габаритів та техніко-експлуатаційних характеристик.Як замовити? Якість, доставка, ціни

Якщо ви вирішили урізноманітнити інтер'єр або екстер'єр вашого будинку, при цьому ви бажаєте і заощадити, наша компанія - це надійний партнер, який готовий вам запропонувати лише найкращі продукти за найкращою ціною. Так, у нашому каталозі представлена ​​плитка клінкерна, плитка ручного формування  за ціною, що вигідно відрізняється від інших пропозицій на ринку. До того ж, якщо ви не маєте в своєму розпорядженні власного транспорту для перевезення будівельних матеріалів і вантажів, ми здійснимо доставку клінкеру на вказану вами адресу максимально оперативно і надійно. Відвантаження клінкерних виробів здійснюється зі складу підприємства, без посередників.

Щоб оформити покупку, зайдіть на сайт нашої компанії «F-Klinker», виберіть потрібний продукт та потрібну кількість, заповніть контактні дані. Після підтвердження замовлення у нашого менеджера вам залишиться лише дочекатися доставки матеріалу на об'єкт.