Клінкерна бруківка

Бруківка клінкерна


Відповідальний виробник гарантують, що експлуатаційний період бруківки клінкерної складе не менше 50 років. Передові виробничі потужності дозволяють випускати цей матеріал різної форми і відтінків, тим самим розширюючи ваш вибір. Умовно її можна розділити на види:

• універсальна у вигляді цегли різної форми для укладання доріжок;

• спеціального призначення (для оформлення бордюрів і створення тротуарної мозаїки яскравих забарвлень з отвором для догляду води і жолоби);

• бруківка фасонная має різні форми: закруглені, трикутні та ін.Клінкерна бруківка, купити яку можна за дуже вигідною ціною від виробника, найчастіше застосовується при облаштуванні тротуарних зон, нешироких проїздів в приватних і громадських володіннях, автостоянок і площ комплексами торгового і ін. Призначення. Якщо мова йде про матеріал товщиною 62-72 мм, то він підходить для мощення доріг з високим навантаженням прохідності. У приватних будівлях цей матеріал використовують в ландшафтному дизайні, викладаючи біля штучних водойм або басейнів, відкритих терас, клумб та ін.


Бруківка - ціна виправдана якістю


Порівнюючи за характеристиками дорожня клінкер з іншими альтернативними матеріалами, розумієш, що він володіє кращими характеристиками. Наприклад, плитка, чия товщина складає 45 мм, витримає 200 МПА при стисненні, перевищивши в 4 рази показники тротуарної бетонної плитки. Для цього матеріалу одним з основних якостей є стійкість до стирання. У класі А3 вона показує результати, які можна порівняти з гранітною бруківкою, яка значно дорожче. Відмінно переносячи сезонні перепади температур, покриття з цієї бруківки має гарне водопоглинання, морозостійкість, стійкість до агресивних середовищ кислотного та хімічного походження.Якщо ви вирішите купити клінкерну бруківку, то можете вибрати один з двох варіантів її укладання - на підставу з бетону або на щебінь і пісок. Технологія монтажу має ряд нюансів, з якими знайомі фахівці, тому довіряти укладання потрібно саме їм.